Taravari: Sa herë që mbahen zgjedhje, BDI-ja zbarkon në Gostivar, ku më 24 prill dhe 8 maj do ta marr përgjigjen

ina-online
ina-online

30/03/2024

Arben Taravari kandidat për president nga VLEN theksoi se çduher kur mbahen zgjedhje, BDI-ja zbarkon në Gostivar.

“Mu kujtua Frojdi, Frojdi është një psikolog, neurolog ka qenë por është marrë me psikologji…prej Vjene, një prej studimeve më të mira kanë qenë komplekset. I ka analizuar pse njerëz të caktuar lëvizin vazhdimisht në një vend të caktuar, pse e përdorin një fjalë kaq shpesh, dhe mua mu kujtua kompleksi i Gostivarit. Kryeministri i parë shqiptar i Gostivarit, kryeparlamentari i Gostivarit, kryetari i BFI-së prej Gostivari, të gjitha nënshkrimet e marrëveshjeve në Gostivar, dalë ngadalë në Gostivar do zhvillojmë turizëm politik. Sa herë që mbahen zgjedhjet, BDI-ja zbarkon në Gostivar dhe vazhdimisht aty rrinë, bile marrin hotel, nga 10 ditë aty flenë, por ne ua japim përgjigjen dhe përsëri do ua japim përgjigjen me 24 prill dhe 8 maj, por jo vetëm në Gostivar”, tha Taravari.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ