Taravari shpalosi vizionin e tij për progresin e të rinjve (FOTO)

INA
INA

02/04/2024

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami dhe kandidati për president nga opozita shqiptare, Arben Taravari kanë zhvilluar sot një debat me të rinjtë.

“Së bashku me kandidatin për president të koalicionit VLEN, z.Arben Taravari zhvilluam debat me shumë të rinj dhe të reja të cilët me këshillat dhe sugjerimet e tyre e pasuruan dhe i dhanë rëndësinë e nevojshme debatit.

Kandidati për president z.Taravari para të rinjve prezentoi vizionin e tij për zhvillimin dhe progresin e të rinjve në vend, vizion ky i cili u mirëprit me entuziazëm nga të rinjt!”, ka shkruar Kasami. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ