Taravari tallet me tortën e ditëlindjes së Ali Ahmetit: Arritja e parë infrastrukturore për 20 vjet

Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/01/2022

Talljes me “tortën” e ditëlindjes së kryetarit të BDI-së, Ali Ahmetit i u është bashkuar edhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, përcjell Fol.mk.

Ai këtë ide “gjeniale” të bashkëpartiakëve të Ahmetit e ka cilësuar si arritjen e parë infrastrukturore të BDI-së për 20 vjet

Ja edhe postimi i plotë i Taravarit:

Kjo është arritja e parë infrastrukturore për 20 vjet. Autostradat ekzistuese u ndërtuan në kohën e PPD dhe PDSH.
(Besim Nebiu)
P.S fjalën e kisha për tortën

https://www.facebook.com/1265185232/posts/10227139218887409/?d=n

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kongresi Senati Amerikan SHBA

Në ankth për Ballkanin, SHBA-ja aspiron angazhim të shtuar

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

IMG_1415

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

inbound5716384559552820021

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

INFO

NA NDIQ