Taravari: Urime miku im Shaip, të kesh shëndet dhe suksese në betejat politike!

ina-online
ina-online

18/12/2023

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari përmes një postimi ka uruar zgjedhjen e Shaip Kamberit edhe për një mandat si deputet në parlamentin e Serbisë.

“Zëri i shqiptarëve të Luginës së Preshevës triumfoi. Shaip Kamberi fitoi mandatin e deputetit për t’i përfaqësuar shqiptarët dhe të drejtat e tyre në Kuvend, ashtu siç i ka përfaqësuar dhe mbrojtur me dinjitet edhe në të kaluarën.
Urime miku im Shaip, të kesh shëndet dhe suksese në betejat politike!”, ka shkruar Taravari.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

talat xhaferi edi rama

Xhaferi: Plani i rritjes kyçe për anëtarësimin e përshpejtuar në BE

kovacevski

Kovaçevski premton rroga minimale nga 600 euro dhe rroga mesatare nga 1000 euro

INFO

NA NDIQ