Taravari viziton anëtarët e ASH-së në Debresh (FOTO)

INA
INA

21 Gusht, 2023

Lideri i ASh-së, Arben Taravari ka zhvilluar një takim dhe bashkëbisedimme anëtarë të ASH-së dhe miq në Debresh.

“Vizitë dhe bashkëbisedim i këndshëm me anëtarë të ASH-së dhe miq në Debresh.

Në këtë takim së bashku me kryetarin e degës së ASH-së në Gostivar, Gazmend Abdija, deputeti e zonës Halil Snopçe dhe kryesuesi i Këshillit të Komunës së Gostivarit, Valbon Limani biseduam me banorët e këtij fshati i cili llogaritet bastion i ASH-së për punët që kemi bërë si pjesë e qeverisë dhe sigurisht morëm sugjerimin e debreshasve për fuqizim të mëtejmë të subjektit tonë të përbashkët”, ka shkruar Taravari. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pendarovski-nato

Pendarovski: Mirë që Maqedonia, Mali i Zi dhe Shqipëria janë anëtarë të NATO-s, që të parandalohet konfrontimi ndërmjet ushtrisë së Kosovës dhe Serbisë

Screenshot_2023-09-30-13-14-08-408-edit_com.facebook.katana

Deklaratat e fundit për sulmin terrorist në veri, kërkohet që Edi Rama të shpallet non-grata në Kosovë

mali-sharr

Hiqet ndalesa për lëvizje nëpër pyje

Maria GABRIEL

Gabriel pret që Shkupi të mos “vetësabotohet”

LSDM kreret kovacevski zaev zecevic

Ndryshimet kushtetuese a po rikthejnë në lojë liderët e vjetër!

artan grubi

Grubi: Përmes fletëobligacioneve, Qeveria ndihmon Komunën e Tetovës dhe Zhelinës për shlyerjen e detyrimeve të papaguara të tyre

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

qumsht-qumesht

Nuk ka qumësht me aflatoksinë nëpër markete, reagon AUV në Maqedoninë e Veriut

Onkologija Onkologjia shkup

Miratohet përbërja e Komisionit Anketues në Kuvend për skandalin në onkologji

INFO

NA NDIQ