Targa “ZH 24” me numrin më të ulët është edhe më e shtrenjta

Picture of ina-online
ina-online

10/07/2024

Të mërkurën e një jave më parë targa “ZH 24” theu rekord pasi u ble në një ankand online për 299 mijë franga.

“ZH 24” është numri më i ulët që ka nxjerrë në ankand Zyra e Trafikut Rrugor të Cyrihut dhe është targa më e shtrenjtë në vend.

Pak para përfundimit të ankandit, çmimi u rrit papritur. Në fund, sipas faqes së ankandit të Zyrës së Trafikut Rrugor të Cyrihut, oferta e 125-të nga një person me pseudonimin “Andy2” fitoi ankandin me 299,000 franga.

Targa “ZH 24” është targa e një Lamborghini Urus ngjyrë gri./Blick

TË FUNDIT
9 orë
Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë
10 orë
Eset Jashari nga Kumanova rrëfen jetën e rëndë për tu vendosur në Zvicër
2 ditë
Aksidentohet në Itali autobusi me turistë nga Shqipëria, 16 të lënduar
2 ditë
Mërgimtarët gjallërojnë Tetovën, por ankohen për çmime të larta: Më shtrenjtë se në Zvicër!
2 ditë
Itali, e çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen (FOTO)

ME TE LEXUARA

10 orë
Eset Jashari nga Kumanova rrëfen jetën e rëndë për tu vendosur në Zvicër
9 orë
Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë

LEXO MË SHUMË

GJYKATA

Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë

eset jashari

Eset Jashari nga Kumanova rrëfen jetën e rëndë për tu vendosur në Zvicër

shofer-bus

Aksidentohet në Itali autobusi me turistë nga Shqipëria, 16 të lënduar

tetova

Mërgimtarët gjallërojnë Tetovën, por ankohen për çmime të larta: Më shtrenjtë se në Zvicër!

Foto: Ilustrim

Itali, e çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen (FOTO)

diaspora votim

“Dua të votoj në 2025”- Diaspora protestë para Kuvendit: Nuk ka zgjedhje pa ne!

greqi policia

Lanë djalin autik në makinë dhe ndërroi jetë, lirohen prindërit shqiptarë në Greqi, zbardhet dëshmia e tyre

islam alijaj

Deputeti shqiptar në Zvicër mirëpret ‘Dritaren për Investime të Diasporës’

ambulanca-sk

E rëndë në Greqi, 45-vjeçarin shqiptar e zë korrenti nga makina e krasitjes, gjendet i vdekur në arë

INFO

NA NDIQ