“Tash është koha”, Aleanca dhe Alternativa shpalosën slloganin dhe logon

Para pak çastesh kryetari i Alternativës Afrim Gashi dhe ai i Aleancës Ziadin Sela me anë të një konference të përbashkët për shtyp kanë shpalosur slloganin dhe logon e fushatës së zgjedhjeve të parakohshme që do mbahen më 15 korrik.

Ja deklarata e plotë e konferencës për shtyp: