Tayna dhe PINT publikojnë këngën ‘Pasite’

0

Tayna në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kreshën kanë publikuar projektin e tyre muzikor ‘Pasite’.

Reperja e cila së fundmi ka publikuar një këngë solo me titullin “Caliente” ka bashkëpunuar bashkëpunojë me dy nga reperët më të mirë shqiptarë.

Treshja janë kujdesur vet për tekstin e këngës, ndërsa u prodhua nga Pint dhe Friends Ent.