Tayna kapet mat me të dashurin

Prej disa kohësh Tayna është përfolur për një lidhje dashurie, me një agjent futbolli. Ndonse nga vetë këngëtarja nuk ka patur asnjë reagim.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë kapur një foto në aeroport të Taynas dhe Giovanni Santoro. Dyshja jane kapur mat nē pushime në Itali. Ndonse Santoro është një ndër miliarderët e rinj.

Tayna ka qenë shumë e fshehtë për jetën e saj private e deri më sot nuk i ka dal në pah asnjë histori dashuri.