Tayna kopjon këngën e re nga Drake?

0

Reperja Tayna ka publikuar këngën e saj të re me titull “BASS”.

Edhe ky projekt nuk u la pa u komentuar, e çka ra ne sy ishte se ajo ka kopjuar kengen.

Kjo këngë e reperes ndahet në dy pjesë, ku ajo e fundit komentohet të jetë kopjuar nga kënga “Behind barz” e këngëtarit dhe reperit ndërkombëtar, Drake.

Pjesa e dytë e këngës së Taynës fillon nga minuta 2:25.

Më poshtë janë të dyja këngët në fjalë, vëreni ju vetë nëse janë apo jo të njejta.