Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

0

Pas publikimit të këngës së re “Kce”, Tayna ka nisur pushimet përrallore.
Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë që po e shijon suksesin e projektit të ri, Doruntina Shala ka nisur pushimet, ku si destinacion ka zgjedhur Tajlandën.

“Hooponopono❤️”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Doruntina shfaqet e ‘zjarrtë’ në bikini të kuqe, format trupore të së cilës janë të mahnitshme dhe tejet në formë.

Thekojmë se projekti i ri i saj për pak ditë numëron mbi një milion shikime në platformën, YouTube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on