Tayna paralajmëron këngën “Kalle”, publikohet të mërkurën

Picture of INA
INA

03/07/2023

Reperja e njohur shqiptare, Tayna prej kohësh ka paralajmëruar një këngë të re.

Rap-atistja zbuloi se po përgatiste një këngë të re për sezoni e verë, ndërsa tani ka sjelllur disa detaje të reja.

Përmes një video të shkëputur nga klipi, Tayna njoftoi se projekti më i ri nga ajo pritet të publikohet gjatë javës së ardhshme.

“Kalle”.05. 07″, ka shkruar reperja në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë kujtojmë që Tayna muaj më parë lansoi albumin e parë në karrierë “Bipolar”, që u mirëprit nga fansat e saj.

Ndërsa, krahas projekteve të reja, reperja në këtë periudhë mbetet e angazhuar edhe me koncerte.

https://www.instagram.com/tayna/?utm_source=ig_embed&ig_rid=198ee243-ca68-44d3-9f5e-fc8ed1e516ec

TË FUNDIT
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ