Tayna publikon këngën e re, është bashkëpunim me reperin e njohur

Kënga titullohet “Alpha & Omega” dhe është në bashkëpunim me artistin Marin, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e kësaj kënge janë përkujdesur të dy artistët ndërsa ky projekt muzikor është shoqëruar edhe me videoklip.

Ky projekt muzikor mund të gjendet ne kanalin zyrtar të Youtubes.