Tayna shkëlqen në imazhet nga Spanja teksa merr pjesë në një dasmë

Ditëve të fundit, reperja e njohur Tayna po qëndron për pushime në Spanjë, saktësisht në Barcelonë dhe Ibiza.

Nga atje krijuesja e hitit “Qe qe” ka mbajtur të përditësuar fansat e saj me imazhe dhe video të ndryshme.

Duke mos munguar paraqitje atraktive, reperja nga Prizren e tillë erdhi edhe në disa imazhe që postoi së fundmi teksa mori pjesë në një dasmë atje.

Për të shkëlqyer në këtë ceremoni të miqve të saj të huaj, Tayna kishte përzgjedhur një fustan dypjesësh me gurë me shkëlqim.

Veshja ngjyrë ari me material kryesisht të tejdukshëm kishte një çarje në njërën këmbë që e bënte reperen të dukej edhe më joshëse.

25-vjeçarja i shtoi hijeshi veshjes me një palë këpucë me taka po ashtu ngjyrë ari dhe një çantë dore të kaltër.

Në mbishkrimin e imazhit, Tayna ngacmoj fansat duke i pyetur për projektin e ri muzikor.

“Kur po lansojmë diçka të re”, ka shkruar reperja e cila është drejt finalizimi të albumit të parë në karrierë.

Kujtojmë që këto pushime për Taynën vijnë pas një sezoni veror të ngarkuar me mbrëmje muzikore.