“Te Berberi”, komedia shqiptare në SRF Comedy (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

29/10/2023

SRF Comedy ka sjellë komedinë e aktorit të njohur shqiptar Vedat Bajramit, “Te Berberi”. Siç njofton edhe vet aktori keni mundësinë ta ndiqni me titra në tre gjuhë, përcjell Albinfo.ch.

“Shikoni premierën e pilotit më të ri në SRF Comedy/Zvicër, ju mund t’i zgjidhni titrat në Gjermanisht, Anglisht dhe Gjuhën Shqipe! Shikim te këndshëm shqiptarët e mi të dashur kudo që jeni”, shkruan Bajrami.

Komedia bën fjalë për Dautin që investon kursimet e tij për të hapur një sallon flokësh. Ai punëson ish-bashkëshorten e tij Melanie si drejtoreshë menaxhuese.

Dauti shpreson të krijojë një lidhje me të dhe djalin e saj Xonin për të ribashkuar familjen. Por personaliteti i dashur por kokëfortë i Dautit dhe ndihma kundërproduktive e mikut të tij kaotik Rocki e kthejnë misionin e tij romantik në kaos të përhershëm.

Krijues dhe producent është Florim Brajshori, autor kryesor është Arne Kohlëeyer, me regji nga Jyri Pasanen.

Këtu mund ta shikoni komedinë

TË FUNDIT
2 orë
Itali, e çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen (FOTO)
23 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
2 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
23 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
2 orë
Itali, e çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Foto: Ilustrim

Itali, e çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen (FOTO)

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

diaspora votim

“Dua të votoj në 2025”- Diaspora protestë para Kuvendit: Nuk ka zgjedhje pa ne!

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

INFO

NA NDIQ