Të çmendur pas rrjeteve sociale, çifti ukrainas rrezikon jetën për një foto

0

Një çift nga Ukraina janë kritikuar për veprimin akrobatik, ndërkohë një avion gjigant po aterronte në pistë që ishte shumë afër plazhit ku ata kishin zgjedhur të rrezikojnë jetën e tyre dhe të tjerëve më këtë “lëvizje”.

Yuliia Nos kishte qëndruar me një dorë mbi kokën e partnerit të saj Oleg Kolisnichenko në plazhin Maho në Ishujt Karraibe, ku vetëm pak metra larta gjendet aeroporti.