Të dashurit të saj iu ndalua hyrja në SHBA, ja ҫfarë po bën Leonora Jakupi

Picture of ina-online
ina-online

04/11/2023

Sot u bë e ditur se departamenti amerikan i Shtetit ka vendosur në listën e sanksioneve Nexhat Krasniqin, ish-drejtorin e Departamentit të Prokurimit në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, për shkak të përfshirjes në korrupsion të madh.

Sipas njoftimit, atij do t’i ndalohet hyrja ë SHBA. Nexhat Krasniqi ndryshe njihet si i dashuri i këngëtares Leonora Jakupi.

Ndonëse është dhënë ky vendim nga SHBA-ja, duket se këngëtarja e ka vëmendjen diku tjetër. Ajo po shijon kohën me miq të saj, ashtu sic bën të ditur përmes rrjeteve sociale.

Ajo është parë në shoqërinë e këngëtares Jehona Sopi dhe moderatorit Labinot Gashi.

Për videon klinkoni këtu.

TË FUNDIT
16 orë
DASH: Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në Kosovë dhe rajon
16 orë
Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

24 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
16 orë
Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij

LEXO MË SHUMË

DASH Uashington Departamenti

DASH: Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në Kosovë dhe rajon

milo gjukanoviq gjukanovic

Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Ramush haradinaj fatmir Limaj

Sondazh befasues për AAK-në dhe Nismën – por vjen një parashikim i keq për Haradinajn e Limajn – ja maksimumi i votave që mund të marrin!

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

INFO

NA NDIQ