“Të gjithë e dimë se me çfarë merresh jashtë…”, plas sherri mes Erjolës-Romeos: Pi ujë zogu i vogël

INA
INA

01/02/2024

Një dramë e re ka nisur në “Big Brother VIP3”, kësaj here protagonistë janë aktori Romeo Veshaj dhe moderatorja Erjola Doçi. Pas një loje që Veshaj bëri me gazetarin Ervis Myrto, moderatorja reagoi keq. Madje i tha se e di se për çfarë njihet jashtë aktori, duke i nënkuptuar marrëdhëniet e tij me vajzat e njohura.

Debati mes tyre:

Erjola: O Romeo s’kam ngel me u marr me ty. Po ik se të gjithë e dimë me çfarë merresh për t’u njohur publikisht.

Romeo: Me kë merrem unë? Mos qaj moj…Nuk zihem me Erjolën. Më kë merrem unë jashtë moj? Me kë jam ngritur? Pi atë ujin, shko tek krevati dhe qaj. U bëre tani do dalësh në Prime, zogu vogël

Erjola: Zogu mos mu drejto mua. Emër, mbiemër me mua.

Romeo: Zogu vogël, të preku babai i Lisit ty.

Erjola: Ti je i pari i kopështit zoologjik, je kotele. Të thashë ti mbrohesh nga gocat, ik bëj bisht muhabetit. Mos ndërhy Meriton siç më kërkove ti mua. Të kërkoj respekt, në të kundërt shko dhe fli në krevat. Është e bukur apo jo…nuk është as e bukur këto që na bënë të përjetojmë.

Video: https://www.instagram.com/reel/C2z3UfGMqPt/?igsh=MTNuMGh3Nm1uemQ5Yg==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ