‘Të kam shumë xhan’, pajtohen Efi dhe Luizi: Ta them që tani që je ti fituesi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30/04/2023

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit finalistët kanë darkuar me njëri-tjetrin, mirëpo Efi e ka tepruar me pijen. Banorja është dehur, por kjo e ka bërë që të jetë shumë e hapur me Luizin.

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit finalistët kanë darkuar me njëri-tjetrin, mirëpo Efi e ka tepruar me pijen. Banorja është dehur, por kjo e ka bërë që të jetë shumë e hapur me Luizin.

Ajo i ka thënë këngëtarit se e ka shumë xhan dhe e ka përqafuar.

Efi: Ne të dy jemi bashkë

Luizi: Po mirë, kush ta fitojë

Efi: Jam shumë e lumtur nëse je ti

Luizi: Po edhe unë

Efi: Ta them që tani që je ti

Luizi: Jam unë fituesi?

Efi: Të kam shumë xhan, jam pak e mërzitur.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ