“Të pi alkool, a të mos pi”, video epike e Dritan Abazoviqit gjatë ahengut në Mal të Zi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

4 Prill, 2023

Një video e çuditshme po qarkullon nëpër internet. Aty shihet momenti kur Dritan Abazoviq mendohet nëse duhet ta merr një gotë me verë, por në momentin e fundit ndërron mendje dhe heq dorë nga kjo ide.

Reagimi i tij nxiti të qeshura dhe videoja u bë virale, ndërsa arsyeja se pse hoqi dori nuk dihet, e përdoruesit e rrjeteve sociale kanë filluar të hamendësojnë.

Videoja është realizuar gjatë ahengut të organizuar me rastin e fitores së Jakov Milatoviqit për president të Malit të Zi.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

james-rubin-xhejms-

Rubin: Rusia përdor mediat për të zbehur mbështetjen e Ballkanit për NATO-n

daniel fried

Fried: Ngjarjet e fundit i kanë rrënjët në Serbi

SONY DSC

Nëse do të shkoni për pushime në Mal të Zi, patjetër duhet ta dini këtë

parlamenti-bullgar

Bullgari: Përplasje fizike në parlament!

vucic

Vuçiq konfirmon se do të takohet me Macron-in dhe Scholz-in

vucic rama kovacevski

Tensionet në veri, Vuçiq takohet me Ramën dhe liderët e tjerë të Ballkanit

vucic

Momenti kur gazetarja e CNN i drejtohet herë Vuçiqit: A e njihni Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran?

zvecan serbet flamur

Tubime në Mal të Zi në mbështetje të serbëve në Kosovë

tome-gashi

Gashi: Njëri nga arrestuarit në Veri është gjeneral serb…

INFO

NA NDIQ