Të rinjtë nga Gostivari i vjedhin veturën tetovarit! Arrestohen nga policia

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/01/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar katër persona nga Vrapçishti i Gostirvarit, përcjell TV21. Të njëjtit dyshohet se gjatë ditës i kanë vejedhur veturën një tetovari.

“Me datë 23.01.2022 rreth orës 16.10, zyrtarë policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria Sh.M.(21), V.U. (22). Sh.M.(21) dhe F.A. (22), të gjithë nga Vrapçishta e Gostivarit, për shkak të dyshimit se paraprakisht në mënyrë të kundërligjshme kanë marrë veturën e pasagjerëve “Citroen Berlingo”, me targa të Tetovës, në pronësi të N.I. (43) nga Reçica e Madhe e Tetovës. Automjeti është gjetur dhe i është kthyer pronarit”, thuhet në njoftimin e MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic okb

VIDEO/Reagimi i Vuçiqit kur Osmani flet për Fahrije Hotin, Vasfije Krasniqin, Elhame Muçollin e Shyhrete Tahirin

policia-tetoves-spb-mpb

SPB Tetovë i përgjigjet Lëvizjes Besa për akuzat

vjosa osmani okb un

Osmani në KS të OKB-së: Elhame Muqolli ishte vetëm 14-vjeçe kur forcat serbe vranë dhe dogjën 53 civilë

Kongresi Senati Amerikan SHBA

Në ankth për Ballkanin, SHBA-ja aspiron angazhim të shtuar

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

vucic kurti

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

vucic un

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Caroline Ziadeh

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

INFO

NA NDIQ