Do të shkriheni së qeshuri nga biseda e Besit dhe Ijës

E kanë hapur të gjithë.

E siç duket ka qenë radha e Ijës, gjyshes së komedianit Bes Kallakut, që të hap llogari në Instagram, shkruan lajmi.net

Besi ka publikuar një bisedë me Ijën të bërë në Instastory, momenti kur ajo nuk ka ditur si të flas me njerëzit pasi që nuk e ka ditur se duhet prekur butonin ‘send’ për t’i nisur fjalët.

E si mbaroi kjo bisedë qesharake, ndiqeni në foton më poshtë. /Monitor/