Të shtëna me armë mbrëmë në Butel, dy policë në Qendrën Klinike në Shkup

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/03/2023

Mbrëmē një ngjarje ka ndodhur në orët e vona në Shkup, ku është sulmuar një polic i cili ishte jashtë detyrës nga disa persona me dy vetura të cilët kanë sulmuar fizikisht 3 persona.

Më 12 mars 2023, N.B.-së iu hoq liria dhe E.B. dhe u ndalua në polici pasi së bashku me disa persona të tjerë më datë 12.03.2023 rreth orës 01:00 në rr. HT Karposh në Shkup, në afërsi të këmbimit Radishani, ka sulmuar fizikisht P.P. (oficer policie që nuk ishte në detyrë), D.K. dhe F.G.

Sipas kallëzimit, N.B., E.B. dhe M.S., të cilët ndodheshin në veturën e tipit “BMW”, si dhe disa persona që ndodheshin në veturën “Citroen”, i kanë bllokuar rrugën mjetit “Reno” në të cilin ndodheshin PP, D.K. dhe F.G. dhe kanë filluar të godasin dhe i kanë sulmuar fizikisht. Pastaj PP ka qëlluar disa herë në ajër nga pistoleta zyrtare, pas së cilës personat që ndodheshin në mjetin “Citroen” janë larguar me vrap. Të sulmuarve iu është dhënë ndihma mjekësore në Qendrën Klinike në Shkup. Është njoftuar prokurori publik dhe po merren masa për zbardhjen e rastit. /KlanMacedonia/

TË FUNDIT
2 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
4 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
4 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
4 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
6 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital
20 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
2 ditë
A mund të përdoret neni i 25-të i Kushtetutës amerikane për zëvendësimin e Presidentit Biden?
6 orë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?
1 ditë
Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij
13 orë
Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë

LEXO MË SHUMË

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

IMG_4355

Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?

trump sulm

Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua

INFO

NA NDIQ