Të shtëna me armë zjarri në Podujevë

0

Pas mesnate në Podujevë, është raportuar për të shtëna me armë zjarri.“Është raportuar se persona të panjohur, nga një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri ajër dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin policor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, dy gëzhoja të kalibrit 7.65 mm ndërsa nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar.