Të shtunën hyri në BBV, bëhet virale deklarata e Jetmirit 1 vit më parë për Kiara Titon…

INA
INA

05/03/2024

Ish fituesi i “Big Brother Albania 3” Jetmir Salaj është bërë pjesë e BBV mbrëmjen e të shtunës. Jetmiri është njohur si mbështetës i Luiz Ejllit. Mirëpo, ndërsa mbështeste Luizin, Jetmiri gjatë BBV2 ka qenë ai i cili më së shumti e ka sulmuar Kiarën.

Ndonëse kërkoi falje publike disa muaj pas përfundimit të BBV2, fjalët e Jetmirit nuk u harruan aq lehtë në opinionin publik dhe janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

“Une jam Kiara: Pretendente per te fituar BBVIP2. Keshilla ime per ju: Hani veze te skuqur mengjes dreke darke Kurre mos lejoni nje mashkul qe tu dashuroj me shume seç dashuroni ju veten… Teknikat se si te sillni nje mashkull verdalle do i tregoj nje here tjeter Ah se harrova: Une di te lexoj”, shkruante asokohe Jetmiri.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ