Të veshur si nuse e dhëndër, Ronaldo dhe Ina martohen e puthen (VIDEO)

INA
INA

11/02/2024

Ina dhe Ronaldo, dy opinionistët e Big Brother Fun Club, kanë improvizojnë dasmën e Ilnisës dhe Meritonit.

Ata u shafqën në studio të veshur si nuse e e dhëndër. Në kuadër të lojës, Enxhi, moderatorja e programit i shpalli burrë e grua, ndërsa ata shkëmbyen një puthje në buzë.

Ina: Nga gjithë energjia pozitive, thamë të sjellim një dasëm në Fun Club

Ronaldo: Ne martohemi sot LIVE dhe na marton ti

Enxhi: Po do putheni?

Ronaldo: Na jep njëherë bekimin e Fun Club-it dhe fuqinë që të jep ky emision

Enxhi: Keni bekimin e Fun Clubit, unë ju shpall burrë e grua, mund të puthesh nusën tënde.

Dyshja puthen, ndërsa Ronaldo e mbyll me një batutë.

“ Tashmë unë jam Ronaldo Kollçaku”, tha ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ