Tea zbulon çfarë i ndodhi pasi doli nga BBVip: Fansi i Luizit deshi të më shtypte me makinë’

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/02/2023

Fansi i Luizit deshi të më shtypte me makinë’! Tea zbulon çfarë i ndodhi pasi doli nga BBVip.

Tea Trifoni ishte një nga banoret e BBV. Mes saj dhe Luiz Ejllit ka pasur ulje-ngritje në shtëpi.

E ftuar në ‘S’e luan Topi’, Tea tregoi se Big Brother Vip vijon edhe jashtë.

Një episod që ajo tregoi ishte fakti që një fans i Luizit kishte tentuar ta përplaste me makinë.

“Një nga fansat e Luizit donte të më përplaste me makinë. Isha pasagjere, motra e vogël në timon, dikush po u përpiqte të na aksidenonte. E kuptova që ishte fans i Luizit se po hidhte ujë, po na fliste. Big Brother vazhdon edhe jashtë,” tha Tea.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ