Tërmet i fuqishëm trondit Shkupin

0

Një termet i fuqishëm me intensitet prej 3,4 sipas shkallës së Rihterit u ndje në Shkup dhe në disa qytete të vendit.

Sipas informacioneve të fundit epiqendra ishte në lagjen Ilinden të Shkupit.