Tërmet në Shqipëri në orët e mëngjesit, ja epiqendra

0

Në tërmet ka goditur veriun e vendit në orët e para të mëngjesit të sotëm. Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter me epiqendër 8 km larg Bulqizës dhe 34 km larg kryeqytetit dhe është ndjerë në orën 05:28. Tërmeti ka pasur thellësi prej 15 km.

FOTO: