Tërmeti lëkund Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra…

Tërmeti godet Shqipërinë. Lëkundjet janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Tiranë dhe Kukës, ndërsa epiqendra ishte në Kurbnesh.

Tërmeti me magnitudë 3 ballë, është ndierë rreth orës 7:30 në verilindje të Shqipërisë.

Image