Tërmeti në Shqipëri, ndjehet në Tetovë dhe Gostivar

INA
INA

03/01/2024

Një tërmet me magnitudë 3.8 ballë dhe me epiqendër në Shqipëri ka shqetësuar mbrëmë banorët e Tetovës dhe Gostivarit.

Sipas EMCC, tërmeti është regjistruar në orën 22:39 me orën lokale.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Pasaporta_Radhe_Prolet-780x470 (1)

Mërgimtarët “vërshojnë” sportelet e MPB-së, paguajn trefish për pasaportat

derivate nafta dizeli benzin

Nga mesnata ulen çmimet e derivateve të naftës

albin

Kurti i reagon kryeministres serbe: Vendi im quhet Republika e Kosovës, jo ‘Kosova e Metohija’

card-trump

Maqedonia e Veriut sërish në qendër të vëmendjes, këtë radhë mashtrime me “Trump kartela bankare”

kasami tetove nenshkrime

Kasami: Populli ka vendosur për NDRYSHIM! Arbeni për President! (FOTO)

borell-borel

Borrelli për Mynihun: Diskutova ndaras me Kurtin dhe Vuçiqin për depërshkallëzim, fatkeqësisht pa sukses

Boris-Trajkovski

20 vite nga vdekja e Boris Trajkovskit

Rama Zelenski

Zelensky të martën në Tiranë, merr pjesë në Samitin për Ukrainën

taravari rama kurti

Taravari zbulon bisedat me dy kryeministrat shqiptarë, Ramën e Kurtin

INFO

NA NDIQ