Tetovari arrestohet pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë bën të ditur se gjatë ditës së djeshme kanë arrestuar një 39-vjeçar nga një fshat i Tetovës, pasi i njëjti ishte raportuar se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

“Zyrtarët e policisë të SPB-Tetovë, mbrëmjen e djeshme (05-mars) rreth orës 22:10, kanë privuar nga liria 39-vjeçarin T.M. nga një fshat i Tetovës, i cili është raportuar nga bashkëshortja e tij 37-vjeçare se e ka sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur me sende të mprehta. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT
40 minuta
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër
1 orë
Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë
1 orë
Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet
2 orë
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
3 orë
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mickoski zbardhi investimin e parë të huaj në Maqedoninë e Veriut
4 orë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari
1 ditë
Komuna e Tetovës merr masa konkrete për trajtimin e qenve endacak!
10 orë
Taravari: Ligji për ushtrues detyre të kryetarëve të komunave është gati, presim mbështetje
1 ditë
Komiteti i Helsinkit: Në Idrizovë për 1.000 të dënuar kujdeset vetëm një mjek
7 orë
Komiteti i Helsinkit: Nuk ka avancim për të drejtat e njeriut në RMV
1 ditë
Zëdhënësi i Bashkimit Evropian tregon se çfarë duhet të bëjë Kosova për heqjen e masave
4 orë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë
1 ditë
Ageler: Siguria energjetike dhe energjia e gjelbër janë prioritete që duhet t’i tejkalojnë politikat partiake

LEXO MË SHUMË

IMG_2933

Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër

IMG_2930

Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë

mickoski hristijan

Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

Bujar Osmani

Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

INFO

NA NDIQ