Tetovari dyshohet se ka vjedhur në afërsi të një fabrike, arrestohet

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

MPB bën të ditur se në orët e para të ditës së sotme është arrestuar një 47-vjeçar nga Tetova pasi i njëjti dyshohet se ka vejdhur në afërsi të një fabrike në Tetovë

“Sot (08.03.2023) rreth orës 03:30 në rrugën “Vidoe Smilevski-Bato” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovës kanë privuar nga liria 47-vjeçarin M.P. nga Tetova. Ai dyshohet se ka marrë disa produkte në rrethin e një fabrike në Tetovë, të cilat janë gjetur dhe do t’i kthehen pronarit”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
46 minuta
VLEN: BDI si LEVICA, së bashku nuk përkrahën zgjedhjen e Afrim Gashit për kryetar të Kuvendit
1 orë
Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?
2 orë
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
2 orë
Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares
2 orë
Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

ME TE LEXUARA

2 ditë
Ka ndërruar jetë njëri nga të plagosurit në Rrugën e Plastikave
24 orë
Për një vit, kostoja e jetesës në RMV është rritur për 200 euro
5 orë
Komuna e Tetovës nuk respekton vendimin e Qeverisë, vazhdojnë punimet për rinovimin e Stadiumit
1 ditë
Osmani: Votimi në NATO, hap i rëndësishëm për fatin e Kosovës
12 orë
Mot me diell, pasdite me kushte për shi të rrëmbyeshëm
46 minuta
VLEN: BDI si LEVICA, së bashku nuk përkrahën zgjedhjen e Afrim Gashit për kryetar të Kuvendit
1 ditë
9 ditë sallat e operacionit jashtë funksionit! MSH pret rezultate nga Gjermania, por nuk dihet kur vijnë
8 orë
A do ta votojë Afrim Gashin për kryetar Kuvendi? Flet Menduh Thaçi
1 ditë
Paraqitje e shpeshtë e shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave deri të enjten, stabilizim i motit nga e premtja

LEXO MË SHUMË

IMG_2507

VLEN: BDI si LEVICA, së bashku nuk përkrahën zgjedhjen e Afrim Gashit për kryetar të Kuvendit

Fronti evropian ali ahmeti

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

konjufca

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Kurto dudush

Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares

bekim qoku kuvend

Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

vlen kuvend qoku kasami gashi taravari mexhiti

Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Afrim Gashi

Kush është Afrim Gashi-kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut

Palestina gaza

Spanja, Irlanda e Norvegjia njohin Palestinën! “tërbohet” Izraeli

Afrim Gashi

Afrim Gashi u zgjodh kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

INFO

NA NDIQ