Tetovari e denoncon si të zhdukur bashkëshorten, “u largua nga shtëpia e prindërve të saj”

INA
INA

08/12/2023

Një rast jo i zakonshëm është denoncuar në polici, nga një 36-vjeçar i fshatit Sellcë të Tetovës. Ai deklaroi se bashkëshortja e tij 31-vjeçare është larguar nga shtëpia e prindërve të saj, transmeton TV21.

“Më datë 07.12.2023 në ora 16.00 А.А.(36) nga fshati Sellcë, e Tetovës, ka deklaruar se nga shtëpia e prindërve të saj në fshatin Zherovjan, Tetovë, është larguar bashkëshortja e rij K.A.(31). Ndërmerren masat për gjetjen e personit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_9420

Ilire Dauti : Ziadin Sela nuk i bëri shqiptarët kokra në numratoret e huaja!

Admirim Aliti

Admirim Aliti: Drejtësia e vonuar është padrejtësi, BDI vulos diskriminimin ndaj shqiptarëve

IMG_9419

UT-ja çmim për Talat Xhaferin, Ziberi: Mos të keqpërdoret UT-ja në periudhë parazgjedhore

arber ademi

Ademi: Vazhdojmë me mbështetjen e të gjitha Universiteteve në vend!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

INFO

NA NDIQ