Tetovari e kap xhekpotin e VLT Lloto, në vlerë mbi 500.000 euro

INA
INA

09/01/2024

Shuma më e madhe e xhekpotit në Maqedoni është fituar nga një lojtar i VIDEOLOTTERIA KASINOS AUSTRIA në vlerë prej 32.185.186 denarë është shuma e SUPER MILIONERIT TË VITIT RI të fituar më 08.01.2024 në terminalet e video lotarisë në Tetovë.

Të gjithë e donin dhe vetëm një lojtar pati fatin ta fitonte. Xhekpoti më i madh në Maqedoni, fitimi më i vlefshëm dhe më i dëshiruar në VLT, SUPER MILIONARI I VITIT TË RI dje solli 32.185.186 denarë. Më shumë se gjysmë milioni euro ka fituar një lojtar në hapësirat e Delta Beth Mozart në Tetovë në orën 20:10. 40 Burning Hot është loja që i solli fat dhe 32.185.186 denarë të pabesueshëm.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ