Tetovari sulmon të dashurën në fshatin Çellopek

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/02/2022

Zyrtarë policor të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 21-vjeçarin H.M me dyshime se rreth orës dy në fshatin Çellopek të Tetovës ka sulmuar fizikisht një femër 20-vjeçare, me të cilën ka qenë në një lidhje dashurie si dhe një vajzë 24 vjeçare, që të dyja nga Tetova.

Ai po mbahet në Stacioni Policor Tetovë për pastrim të plotë dhe dokumentim të rastit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lluka

Llukarevska: Stevo Pendarovski shkon në raundin e dytë

tetove

BDI feston në Tetovë

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

INFO

NA NDIQ