Tetovari thotë se ia kanë marrë “BMW-në”, djali i tij i mitur e kishte lënë të hapur në parking

INA
INA

03/01/2024

Një 39-vjeçar nga Tetova thotë se ia kanë marrë veturën BMW, që djali i tij i mitur e kishte parkuar dhe e kishte lënë të hapur pranë një gomisterie, përcjell TV21. Nga SPB-Tetovë thonë se po merren masa për zbardhjen e rastit.

“Tridhjetë e nëntë vjeçari A.K. nga fshati Kopaçindoll i Tetovës dje (2 janar) në ora 15:00 e 10 minuta në SPB-Tetovë ka raportuar se automjeti i tij “BMW” me targa të Tetovës, të cilin djali i tij i mitur e kishte parkuar më parë të hapur në rrugën rajonale Tetovë-Grupçin, iu mor pranë një gomisterie. Po merren masa për gjetjen e automjetit të marrë”, thonë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

card-trump

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

pendarovski bujar osmani

Pendarovski me 400 euro rrogë do të shpërngulej nga Maqedonia, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

burgu manastirit

Shpërthen zjarr në burgun e Manastirit, lëndohet një i burgosur

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

INFO

NA NDIQ