Tetovë, 35 vjeçarja denoncoi bashkëshortin për dhunë fizike

INA
INA

11 Korrik, 2023

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) Tetovë, njofton se një grua 35 vjeçe mbrëmë ka denoncuar bashkëshortin për dhunë fizike të ushtruar ndaj saj. Policia punon në zbardhjen e plotë të rastit.

“Një tridhjetë e pesë vjeçare, banuese e një fshati të Tetovës, mbrëmë (10-korrik) rreth orës 22:30, në SPB-Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më parë bashkëshorti i saj A.I. (33), pas një debati verbal, e ka sulmuar fizikisht. Pak më vonë i njëjti është thirrur në Stacionin Policor të Tetovës dhe rasti është duke zbardhur dhe dokumentuar”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Donika Gervalla

Gërvalla pas letrës së Radoiçiqit: Konfirmon që shteti serb është i përfshirë, të sanksionhet regjmimi Vuçiqit

john kirby xhon kirbi

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Publikohen pamje nga “kështjella” e Radojçiqit, shikoni pasurinë të Pablo Escobarit të Ballkanit! (VIDEO)

azil

Po rritet pakënaqësia e gjermanëve me politikën e migracionit, shikoni sa vota do të fitonte AfD

tome-gashi

Tomë Gashi zbulon se kush e bëri të famshëm Radojçiqin në Kosovë, ja kë përmend!

Edi Rama

​Rama shpjegon kërkesën që KFOR të marrë kontrollin në veri: Reagimet i quan dhimbshme e qesharake

kurti vucic

Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, dëshirojnë ta kthejnë rajonin në vitet 90-ta

Canak

Çanak: Ja pse në Banjskë dështoi skenari sipas yrnekut të viteve ‘90′

Ganimete Musliu Ganja

Ganja kërkon mobilizimin e deputetëve: Mos t’i lejojmë deputetët e Listës Serbe të futen në Kuvendin e Kosovës

INFO

NA NDIQ