Tetovë, banori nga Pallatica gjendet i vdekur brenda veturës me targa të Gjermanisë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se sot rreth orës 03:30 në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën Zhelinë-Jugunovc, në hyrje të Zhelinës është gjetur një trupi i pajetë i një mashkulli, përcjell TV21.

Trupi i pajetë është gjetur brenda një veture “VW Polo”, me targa të Gjermanisë, që po qeëndronte në anën e djatht të korsisë.

“Është thirrur një ekip i ambulancës nga Tetova, e cila ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune të shoferit N.Xh.(42) nga Pallatica e Tetovës”, theksojnë nga MPB.

Kontrolle në vendin e ngjarjes ka kryer edhe Prokuroria, pas çka trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

tara

Taravari: Rroga mesatare në Maqedoninë e Veriut do të jetë minimum 800 euro (Video)

Jorn-Rohde

Rohde, Serbisë: Shtensionoje situatën, menjëherë!

IMG_1243

Kasami: VLEN do të ndajë 500 milionë euro për komunat shqiptare

improvizim bujar

Pasi mori rolin e kryetarit të Kuvendit, Ziadin Sela në seancën e improvizuar shpalli Bujar Osmanin president të shtetit

improvizim

Në seancë të improvizuar, Ali Ahmeti shpall Ziadin Selën kryetar të Kuvendit të RMV-së

Protesta_Mjeket

Specialistët privatë vazhdojnë me grevën, thonë se kanë presione nga klinikat dhe kolegët më të vjetër

qytetare-1280x899

Shumica e të rinjve përdorin rrjetet sociale, sipas tyre partitë janë burimi më i madh i informacioneve të pasakta

Kurti

Kurti: Lirohen 4 nga 5 policët e Kosovës të ndaluar në Serbi

ziadin sela

Sela: Pse janë të shqetësuar nga Fronti Evropian

INFO

NA NDIQ