Tetovë, bastisje në Reçicë të Vogël (FOTO)

INA
INA

14/11/2023

Nga MPB njoftojnë se rreth orës 15 të ditës së djeshme, policia pas bastisjeve ka arrestuar 55-vjeçarin B.A. nga Reçica e Vogël, shkruan TV21. Tek i njëjti policia ka gjetur armë dhe municione.

“Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjykate, i janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë tip “Beretta”, një revole, disa fishekë të kalibrave të ndryshëm dhe disa pjesë për një pistoletë dhe një pushkë gjuetie. Ndërsa, gjatë kontrollit në automjetin e tij “Suzuki” me targa të Tetovës, janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie, disa plumba të kalibrit të ndryshëm dhe sende të tjera”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

INFO

NA NDIQ