Tetovë/BMW godet qytetarin dhe ikë, policia në kërkim

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Prill, 2023

Dje në ora 14 e 30 minuta në SPB Tetovë është raportuar se në kryqëzimin e rrugëve “Vidoe Smilevski-Bato” dhe “Ljubo Bojinovski-Pish” në Tetovë, një automjet i udhëtarëve BMW ka goditur 45-vjeçarin A.B. Tetovë, që më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Këmbësori i aksidentuar ka pësuar lëndime të rënda, të cilat janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës. Policia theksoi se ka ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ukraina-rusi-kiev-ushtar

Belgjika i kërkon sqarime Ukrainës për armët e përdorura në sulmet në Rusi

Maricic - Bregu

Mariçiq-Bregu: Synimi ynë është BE-ja, ndaj është e rëndësishme të punohet paralelisht për bashkëpunimin rajonal

deponi

Maqedonia e ngulfatur nga deponitë ilegale

kurti vucic

BE e gatshme të organizojë takimin Kurti -Vuçiq, përmenden disa kushte

Pjeter-Shala-850x472-1

​Mbrojtja e Shalës i paraqet disa fotografi dëshmitarit të shtatë

rishi-sunak

Sunak: Kemi kthyer 1800 emigrantë shqiptarë të paligjshëm

musa xhaferi

Xhaferi: Ne nuk e flasim gjuhën e 20%-shit, nga partia na thonë se nuk është koha që gjuha shqipe të emërohet me dinjitet

bujar-1

Osmani: Të hapur ndaj mundësive që ofron pajtimi, dialogu dhe zgjidhja e kontesteve

teuta-arifi

Teuta flet për përçarjet dhe përvjetorin e BDI-së

INFO

NA NDIQ