Tha se ishte në lidhje dashuri, tani Mozzik e mohon: Jam baba beqar

INA
INA

11 Shtator, 2023

Reperi i njohur, Mozzik përveç me karrierën e tij të suksesshme në muzikë është mjaft i komentuar edhe për jetën e tij private.

Lidhja e tij e gjatë me reperen Loredana vazhdon të komentohet, ndonëse kjo e fundit tashmë ka konfirmuar romancën e re me futbollistin gjerman, Karim Adeyemi.

Reperi nga Ferizaj në anën tjetër ka nxitur dyshimet për statusin e tij, herë pas here duke i bërë konfuz fansat.
Përderisa javë më parë tha se është në një lidhje dashurie prej 11 muajsh, së fundmi në një tjetër postim në Instagram u shpreh se aktualisht është beqar.
“Baba beqar”, ka shkruar Mozzik sipër një imazhi nga makina.

Ndërkohë, sa i përket muzikës, reperi ishte mjaft i angazhuar përgjatë sezonit veror me projekte të reja e shumë koncerte.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli

Luiz Ejlli me një performancë speciale në premierën e “Dancing With The Stars”

sara-hoxha-

“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

fero arbenita

I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

elvis-pupa

Elvis Pupa ‘leksion’ emancipimi për Albano Bogdo që nuk kërkoi ndjesë publike ndaj Beatrix Ramosajt (Video)

eduard grishaj arbana

Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

enca haxhiaj

Rrëzohet kërkesa e Prokurorisë, nuk ka burg për Encën

luizi

Nuk është Kiara/ Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe ajo është…

Screenshot_2023-10-03-20-20-50-656-edit_com.instagram.android

Publikohet kënga e re e Luizit “Pa ty”

Luizi familja Kiares

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

INFO

NA NDIQ