Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

INA
INA

27/02/2024

Silvi Fort u shpreh para hyrjes në “Big Brother VIP” se ka patur flirte me Sarën.

Mes mëdyshjes së publikut dhe jo vetëm për vërtetësinë e fjalëve të tij, ai shtoi më tej se shumë shpejt do të dalin edhe fotot e tij pranë Sarës.

E duket se Silvi ka të drejtë pasi në redaksinë tonë ka ardhur një foto ku dyshja shihen afër njëri-tjetrit.

Pritet të shihet nëse njohja e Sarës me Silvin do të preket në Prime sonte.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ