Thaçi: Jam i prekur me vdekjen e hershme të mikut tonë Halit Iseni

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi është prekur thellë me vdekjen e hershme të mikut dhe aktivistit, Halit Iseni.

“Jam i prekur për vdekjen e hershme të bashkëpartiakut dhe mikut tonë Halit Iseni, kryetar i degës së Pdsh-së në Shuto Orizarë.
U shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, miqëve dhe të gjithë atyre që e kan njohur atë dhe ndajë pikëllimin me ta.
Halitin do ta kujtojmë përherë, si njeri të urtë dhe punëtorë si dhe aktivistë të palodhshëm.
Pusho i qetë miku ynë!!”, ka shkruar, Menduh Thaçi-Kryetar i PDSH-së. 8INA)