Thanë se është xheloze për Jorin, Kiara bën veprimin e papritur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Shpeshherë është komentuar afrimiteti që Luizi kishte me Jorin dhe fakti sesi ndihej Kiara kur i shihte bashkë. Madje u përfol se Kiara ishte bërë edhe xheloze. Por moderatorja pas daljes së Jorit ka vendosur pikat mbi ‘i’.

Kiara papritur ka komentuar në një postim të Jorit në Instagram duke i dërguar nje zemër të kuqe, duke treguar kështu mbështetjen për të e duke hedhur poshtë aludimet për xhelozi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INFO

NA NDIQ