“The Sun”: Shqipëria, në grup me Serbinë, Spanjën dhe Sllovakinë

Picture of ina-online
ina-online

22/11/2023

Shqipëria në Grupin 2, bashkë me Spanjën, Sllovakinë dhe Serbinë. Është ky verdikti i prestigjozes britanike ‘The Sun’ e cila ka vazhduar traditën e saj duke bërë një simulim të shortit, i cili zyrtarisht do të hidhët më 2 dhjetor në Hamburg.

Sipas këtij verdikti të improvizuar, Shqipëria do të vendoset në Grupin 2 bashkë me Spanjën, Sllovakinë dhe Serbinë.

Anglia është vendosur në Grupin 4 bashkë me Italinë, Skocinë dhe Turqinë.Grupet sipas “The Sun”:Grupi 1: Germany, Denmark, Czech Republic, Play-off AGrupi 2: Spain, Albania, Slovakia, SerbiaGrupi 3: France, Romania, Slovenia, Play-off CGrupi 4: England, Turkey, Scotland, ItalyGrupi 5: Belgium, Hungary, Croatia, SëitzerlandGrupi 6: Portugal, Austria, Netherlands, Play-off B.

TË FUNDIT
3 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
3 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
3 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
3 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
3 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

ME TE LEXUARA

1 ditë
​Mbeti jashtë Euro 2024, Cikalleshi i jep fund karrierës me Kombëtaren e Shqipërisë
3 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
1 ditë
Mbape e thotë sërish: Jam i dashuruar pas Milanit
3 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
1 ditë
Jasir Asani, i vetmi shok skuadre që kujtohet për Cikalleshin!
3 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
1 ditë
Rodrygo nuk e ka nijet largimin nga Reali
1 ditë
Xherdan Shaqiri lë pas dëmtimin, i gatshëm për Evropianin

LEXO MË SHUMË

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

duka cana

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

Jasir Asani

“Nuk është rastësi që kemi ardhur këtu”, Asani: Kam një ndjenjë që do të bëjmë gjëra të mëdha në Europian

Liga e Evropes Europa League

Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

INFO

NA NDIQ