“Thirreshin vëllezër”, Iliri ironizon Donaldin pasi nominoi Dagzin

Donaldi mbrëmë nominoi Dagzin dhe ishte vendim i cili befasoi të gjithë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, banorët kanë biseduar me njëri-tjetrin teksa Iliri ka ironizuar Dagzin dhe Donaldin.

Ndër të tjera, Iliri ceki shoqërinë e tij me Sabianin i cili tha se nuk do e bënte një gjë të tillë ndaj tij.

“Thirreshin vëllezër”, shton Iliri.

Shiko videon e mëposhtme derisa Iliri bisedon me Arbrin./Lajmi.net/