Thirrja e Mexhitit për Grupin e Zjarrit, fillojnë aktivitetet

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Janar, 2023

Nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti ka shpërndarë një njoftim për pjesëtarët e Grupit të Zjarrit.

“NJOFTIM
Të nderuar, ju njoftojmë se funksionarë të lartë të Bashkimit Demokratik për Integrim-BDI: Izet Mexhiti (nënkryetar i BDI-së dhe deputet), Blerim Bexheti (sekretar organizativ i BDI-së dhe kryetar i Komunës së Sarajit), Visar Ganiu (anëtarë i Kryesisë Qendrore të BDI-së dhe kryetar i Komunë së Çairit), Musa Xhaferi (kryetar i Këshillit mbikëqyrës të BDI-së), Nevzat Bejta(anëtar i Kryesisë Qendrore të BDI-së), Kastriot Rexhepi (deputet), Bashkim Hasani(zëvendës-ministër i Mbrojtjes), Adnan Ejupi(sekretar shtetëror në Ministrinë e Sistemit Politik), do të realizojnë takim me strukturat partiake të Degës së BDI-së në Studeniçan.
Takimi do realizohet të shtunën (më datë 07.01.2023), me fillim në ora 19:00 në lokalin “SportPlus” që gjendet në Qendër të Studeniçanit, respektivisht përballë Xhamisë Qendrore”, thuhet në njoftim. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-kosoves

Mitrovicë: Burri sulmon bashkëshorten dhe pastaj djeg shtratin e fjetjes në shenjë revolte

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Të gjitha kërkesat e VMRO-së janë përmbushur, edhe ajo për BDI-në

mjek

Maqedonia nivelizon çmimet në shëndetësi për shtetasit e Kosovës

edi rama

Flaka Surroi: Rama më mirë ta kishte shkruar një draftstatut për Luginën e Preshevës

Daniel HOKANSON

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Jemi shumë të shqetësuar

florian bieber

Bieber: Vuçiq po e përdor Kosovën për të larguar vëmendjen nga protestat kundër tij

euro

Si e mashtroi hakeri nigerian biznesmenin shqiptar për 25 mijë euro (FOTO)

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Jakov-Milatovic

Zgjedhjet në Malin e Zi, sondazhet favorizojnë partinë e presidentit Milatoviç

INFO

NA NDIQ