Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

INA
INA

2 Qershor, 2023

Bukuroshja e rrjeteve sociale, Melissa, e njohur me emrin Melimtx në “Instagram”, merr herë pas here vëmendje të madhe nga fansat për shkak të postimeve provokuese që ajo bën

Modelja e faqes për të rritur, “Onlyfans”, e cila e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë nga Bosnja është bërë shumë e famshme për shkak të postimeve të nxehta në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron 2.9 milionë ndjekës.

20-vjeçarja gjithashtu duket se është një fanse e zjarrtë e Realit të Madridit.

Këtë e ka treguar në postimet e saj të shpeshta ku shfaqet e veshur me fanellën e “galaktikëve” dhe shkëlqen.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ