Throwback: Skena nga puthja që modelja e njohur i dhuroi në gjoks Rita Orës

0

Rita ia uron ditëlindjen modeles në mënyrë të veçantë Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç këngëve hite të saja dhe koncerteve madhështore anë e mbanë botës, njihet edhe për veprimet eksplicite që ajo bënë.
Kur lansoi klipin “Girls”, u tha që kjo këngë është shkruar rreth marrëdhënies së këngëtares me modelen e famshme Cara Delevingne, që la të kuptohet që të dyja ishin më shumë se mike.

Dyshja ishte e pandashme vite më parë, shiheshin bashkë në çdo event madje Rita e pati quajtur modelen “grua”, modelja është biseksuale dhe qysh në fillimet e karrierës së saj e pati pranuar këtë.

Ndërsa këngëtarja Ora, e pranoi orientimin e saj seksual tek së fundmi kur lanësoi edhe bashkëpunimin “Girls”, me Cardi B, Bebe Rexha dhe Carli XCX. Rita nuk është përpjekur për ta fshehur subjektin e këngës, ndërsa ajo fliste për Delevingne si muzën e saj ndërsa ishte në studio duke regjistruar këngën